2016 1 MHz Maszyna Cellulitu Odchudzania Usg Kawitacji Ultradźwiękowej sprzęt Do Masażu Terapii odchudzającej 110-240 V

zł178.36

-28%

zł247.73

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani 2016 1 MHz Maszyna Cellulitu Odchudzania Usg Kawitacji Ultradźwiękowej sprzęt Do Masażu Terapii odchudzającej 110 240 V, Wysokiej Jakości Massage & Relaxation, od chińskiego Dostawcy Beauty & Health.


• PRZECZYTAĆ WSZYSTKIE INSTRUKCJE PRZED UŻYCIEM
• ZACHOWAĆ TĘ INSTRUKCJĘ
WAŻNE INSTRUKCJI BEZPIECZEŃSTWA
jak Działa Usg
Drgania mechaniczne: technologii kręci się wokół transmisji cykliczne usg fale przez skórę i otaczających tkanek. miliony wibracje ultradźwiękowe maszyny wysyła (1,000,000) tkanek na sekundę w głąb skóry-łamanie uparty tłuszcz tak, że tłuszcz może być rozłożona. usg także zachęca produkcję kolagenu, które żelazka się nieestetyczne zmarszczki i tkanki tłuszczowej. usg wibracyjne w wysokiej częstotliwości wyniki w zwiększonych tkanki stymulacji, promocja lokalnych metabolizm, i wydalanie odpadów skóry.
głębokie ciepła: w wyniku miliony maleńkich fale dźwiękowe są wysyłane przez skórę na sekundę, tarcia ciepła jest tworzony. ten ułatwia ciepła w głębokiej warstwy skóry metabolizm skóry (odmłodzenie kolagenu i redukcji tkanki tłuszczowej). to również powoduje ciepła skóry, aby wydalają odpadów w taki sposób, że nie mydło może się równać. ten zabezpieczeń technologii związanych z usg został opracowany w ciągu ostatnich dziesięciu lat i jest tylko teraz dostępne dla ogółu public do użytku w ich własnym domy. przez niewielkie ciepła, który jest wytwarzany przez tarcie z fal dźwiękowych interakcji z głębokie tkanki, odpadów, który spoczywa na lepki tuż pod skóra będzie być rozpuszczony i tłuszcz wewnątrzkomórkowej skurczył. to wszystko prowadzi do bardziej atrakcyjne i młodszy wygląd.
 
 
cechy:
Mini przenośne
pasuje do każdego rodzaju skóry
wygodne, no pain no rany, nie efektem ubocznym
łatwe do nauczenia się łatwy w użyciu

Standardowe napięcie 110 v, 220 v
Typ wtyczki UK, AU, UE Wtyczka, US Wtyczka
Nazwa marki DISIYING
Zastosowanie Ciało
Materiał Bawełna, ABS
Numer modelu 818
Rozmiar Średni
Typ artykułu Masaż i relaks
Remove wrinkles Yes
Tighten the skin Yes
Remove Spots Yes
Whitening Yes
Accelerate Blood Circulation Yes
Voltage 100-240V
Treatment area face, body, arm, leg etc.
Power 8W
Rozmiar przesylki 20cm x 17cm x 6cm (7.87in x 6.69in x 2.36in)

Pokrewne produkty