Lizyna 500 mg Tabletki: L-lizyna Llysine Zimno Owrzodzenia Suplement Zdrowia

zł26.74

-8%

zł29.07

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Lizyna 500 mg Tabletki: L lizyna Llysine Zimno Owrzodzenia Suplement Zdrowia, Wysokiej Jakości Slimming Creams, od chińskiego Dostawcy Beauty & Health.

lizyna 500 mg Tabletki: L-lizyna Llysine Zimno Owrzodzenia Suplement Zdrowia
lizyna lub L-lizyna jest niezbędnym aminokwasem, z chemiczną strukturę: HO_CCH (CH _) _ _ NH. niezbędne aminokwasy może tylko być wchłaniane przez żywności lub przez suplementów diety; ludzki organizm nie dokonywać żadnych aminokwasów na własną rękę. w sumie istnieje 20 aminokwasów, dziewięć niezbędnych aminokwasów, które wszyscy z nich wymagają i Lizyny jest jednym z nich. lizyna można znaleźć w wielu produktach spożywczych, takich jak: mleko, ser, ryby, kurczak, jagnięcina, soi i całe pszenicy.
A proces metabolizmu nie może się zdarzyć bez aminokwasy; dlatego też mogą być opisane jako podstawy życia procesy. głównym ról aminokwasów są optymalne transport i przechowywanie wszystkich składników odżywczych wewnątrz ciała.
proszek stosowany, aby MBAHVE 's Lizyna tabletki jest pozyskiwany z fermentacji Glukozy (kukurydza).
 
każdy składnik stosowany w ten produkt został zakupiony w Profesjonalnych producentów, a nasze starannie dobrane dostawców, które należy stosować się do ISO 9001 i GMP standard jakości.
 
działamy rygorystyczne zarządzanie jakością systemów, które zostały opracowane z naszych dostawców. te działają na precautionary zasady i są obsługiwane przez szereg na miejscu audyty i testowania produktów. Dostawcy są wymagane, aby spełnić szereg jakości, bezpieczeństwa, środowiska i społeczne standardów.
mamy również obsługiwać system recalls publicznego, gdy wymagane. Jesteśmy dumni z rozwoju produktów superb. In 2015 we będzie Polityki rozwoju i uruchomienie naszego Środowiska, aby wspierać rozwój produktów

Typ artykułu Utrata masy ciała kremy
Waga netto
Numer modelu L-Lysine
Typ L-Lysine
Rozmiar przesylki 10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)

Pokrewne produkty