Nowy blat kawy syphons, Próżniowego ekspres do kawy, Syfon ekspres do kawy, EKSPRES DO KAWY, konkurencyjne ceny i doskonałą jakość

zł99.24

-11%

zł112.77

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Nowy blat kawy syphons, Próżniowego ekspres do kawy, Syfon ekspres do kawy, EKSPRES DO KAWY, konkurencyjne ceny i doskonałą jakość, Wysokiej Jakości Coffee Makers, od chińskiego Dostawcy Home Improvement.


blat Próżni dzbanek do kawy/Syfon dzbanek do kawy/syfon ekspres do kawy
części: Kawa siphons, syfon stir stick, miarka, filtr  
kubature: 5 filiżanek
 
blat Kawy Syfon 5 rozmiar filiżanki espresso. obejmuje cieplej dla cieczy palenie alkoholu. idealne dla twój po obiedzie napoje kawowe warzone prawo na stole! dobry do wykorzystania w restauracji, jak również. teraz grawerowanie opcje dostępne za niewielką opłatą! po prostu zostawić jakie chcesz wygrawerowany na górnej części twój nowy syfon w komentarzu odcinek zamówienia!
sposób użycia; użyć lekko drobniejsze mielenia kawy. spadek, zmywalny, wielokrotnego użytku filtr do komory infussion płótno pokryte z łańcucha wiszące w dół do szklany syfon rury. wyciągnąć łańcuch w dół, aż można podłączyć go do dolnej części syfon rury. wypełnić na dole dzbanek do 5 mark z hot wody i miejsce 5 miarki z kawy w górę komory. wypełnić palnika z "sadzy wolny" denaturatem, etylowy lub etylu/izopropylowy mieszaniny wysokie na etanolu z boku tha alkohol izopropylowy (alkoholem) lepszy niż etylowy ma tendencję oparzenia lub metylu alkoholi, ale także spala pomarańczowy i produkuje wiele sadzy. ten jest dostępny w sklepach sprzętu lub na zewnątrz. to trwa około 4 minut do ogrzewania wody, wszystkie wody jest siphoned do górnej komory, a następnie odczekać 2 minut do parzenia. kiedy wyjąć z źródła ciepła, kawy karafka pochodzi z powrotem w dół do dołu. usunąć top, umieszczenie go w jego cabrio pokrywką/stoiska, i przynieść garnek do stołu do serwowania. 15 uncji pojemność!
   
 
 
 
 
 
 
 

Kolor 3cups, 5cups
Pojemność (kubek) <5 filiżanek
Materiał obudowy Szkło
Certyfikacja Cb
Typ Ekspres do kawy próżni
Item name Syphon coffee maker
capacity 5cups
Material glasses and
Place of Origin Zhejiang, China (Mainland)
Capacity (Cup) 5
Rozmiar przesylki 42cm x 20cm x 21cm (16.54in x 7.87in x 8.27in)

Pokrewne produkty