Ik wielofunkcyjny zegarek dla mężczyzn 304 taśma stalowa pełni automatyczne męskie mechaniczne oglądać 98445g

zł411.18

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Ik wielofunkcyjny zegarek dla mężczyzn 304 taśma stalowa pełni automatyczne męskie mechaniczne oglądać 98445g, Wysokiej Jakości Mechanical Watches, od chińskiego Dostawcy Watches.

szczegóły produktu ponieważ zegarek mechaniczny jest polegać na pracę zasilania, nie polegać na energię elektryczną, więc maszyna jest trochę błędów jest normalne, i proszę wziąć rękach więcej niż 8 godziny na dobę.
 
czas precyzję zegarek mechaniczny jest wpływ wiele czynników, w ogóle, to jest przede wszystkim następujące 8 czynników: zewnętrzny wpływ jest od zewnętrznego skutki zegarki i zegary, w zależności od środowiska pracy z zegara. powszechnie używane środki są: shock proof projekt, wodoodporna konstrukcja, antymagnetyczny projekt, dodatkowa ochrona powłoki itp .. tarcia zazwyczaj ma dwie pozytywne i negatywne skutki tarcia, to ma pozytywne z jednej strony, takich jak koła ciernego, automatyczne tabeli między tarcia pomiędzy wiosna i okna, z drugiej strony, tarcia może prowadzić do redukcji wydajności transmisji i tarcie straty części, w ten sposób mające wpływ na czas. powszechnie używany rozwiązań: w celu poprawy warunków smarowania, w zależności od różnych wymagań, korzystanie z różnych smarów; za pomocą kamieni szlachetnych łożyska lub uszczelki; w celu poprawy rodzaju powierzchni zęba koła zębatego, w tym z wykorzystaniem naukowe sprzężoną profilu zęba i poprawić wykończenie powierzchni i tak dalej, ale ogólnie zębów powierzchni nie jest smarowane (w tym przypadku, tarcie, lepkość oleju może być wyższa niż tarcia). prędkość igły prędkość igła jest łatwy do szkoły w momencie gospodarcza struktury, ale teorii i praktyka potwierdziły, że to będzie wpływać na system isochronism, może mieć również różnicę, te rozrządu błędy

Nazwa marki Ik kolorowanki
Płeć Mężczyźni
Ruch Automatyczne self-wiatr
Styl Moda & casual
Materiał obudowy Stop
Zespół długość 25cm
Zapięcie typu Bransoletka zapięcie
Odporność głębokość wody Nie wodoodporne
Średnica tarczy 41mm
Funkcja Kompletna kalendarz
Dial Okno Materiał Typu Hardlex
Numer modelu 98445G-MS-2
Materiał i pudełka Nie pakiet
Zespół materiał typu Ze stali nierdzewnej
Szerokość pasma 20mm
Grubość koperty 15mm
Sprawa kształt Okrągły
Typ artykułu Mechaniczne Zegarki Na Rękę
Rozmiar przesylki 15cm x 7cm x 8cm (5.91in x 2.76in x 3.15in)

Pokrewne produkty