Czytnik Zbliżeniowy RFID 125 KHz DIYSECUR Klawiatura Access Controller System Bezpieczeństwa Zestaw Przycisku Dzwonka Dla Domu/Biura/Domu

zł60.79

-20%

zł75.99

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Czytnik Zbliżeniowy RFID 125 KHz DIYSECUR Klawiatura Access Controller System Bezpieczeństwa Zestaw Przycisku Dzwonka Dla Domu/Biura/Domu, Wysokiej Jakości Access Control Systems, od chińskiego Dostawcy Security & Protection.


Czytnik zbliżeniowy RFID 125 KHz Klawiatura Access Controller System Bezpieczeństwa Zestaw Przycisku Dzwonka Dla Domu/Biura/Domu Poprawy
ten produkt jest system kontroli dostępu RFID, który jest obecnie jednym z zaawansowanych systemów dostępu. to wykorzystuje najnowszą proces jednostki centralnej (CPU) i chip pamięci o dużej pojemności. nie będzie informacje utrata nawet w przypadku awarii zasilania. to trwa najnowszych technologii HOMMARD, z mocną siłą z trzy sposoby otwierania drzwi: otwórz za pomocą karty odczytu, otwarte przez dodanie czytać karty z hasłem, i otworzyć za pomocą hasła.
doskonałe funkcje bezpieczeństwa niech użytkownicy czują się o wiele bardziej bezpieczne, które obejmują drzwi monitorowanie stanu, wyjście alarmowe, tryb bezpieczeństwa, anti demontażu, karta RFID i hasło. podczas gdy jego funkcje przycisk otwierania, blisko powiadomienia, dzwonek do drzwi, aby być połączony z NR i NC. zamki przynieść więcej łatwość obsługi do użytkowników.
 
produkt ten zapewnia tryb kontroli dostępu, który jest bezpieczny i pełni automatyczny, jest to idealne urządzenie do organizacji biznesowych, biura, fabryk, rezydencji i społeczności.
 
cechy:
bezdotykowy RFID transponder technologii pełna programowania z klawiaturą wsparcie Karty, PIN, karta + PIN wbudowany czytnik RFID pojemność użytkownika: 500 użytkowników nie ma potrzeby, aby połączyć się na komputerze, to może pracować samodzielnie zaprojektowany z dzwonkiem interfejs/przycisk. uwaga: Jedna karta tylko może dodać jeden hasło.
dane techniczne:
  okablowanie połączen

Numer modelu KS158
Nazwa marki DIYSECUR
Frequency 125KHz RFID
Place of production shenzhen
Rozmiar przesylki 20cm x 20cm x 8cm (7.87in x 7.87in x 3.15in)

Pokrewne produkty