125mm Odkurzacz Kurz Pokrywa dla CNC Router Grawerowanie maszyny i silnik wrzeciona

zł134.56

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani 125mm Odkurzacz Kurz Pokrywa dla CNC Router Grawerowanie maszyny i silnik wrzeciona, Wysokiej Jakości Woodworking Machinery Parts, od chińskiego Dostawcy Home Improvement.


125mm Odkurzacz Kurz Pokrywa dla CNC Router Grawerowanie maszyny i silnik wrzeciona
 
dane techniczne
 
średnica wrzeciona: 125mm
 
wysyłka proszę otworzyć opakowanie i sprawdzić, czy istnieją pewne uszkodzenia przed znakiem, jeśli istnieją pewne uszkodzenia, proszę nie podpisać i natychmiast skontaktować się z nami będziemy wybrać najlepszy sposób wysłać towar do, jeśli kuriera, który wybrałem to nie jest dobre, aby klirens wysyłamy do worldwidebut Jeśli w danym kraju klienta jest ściśle, prosimy o kontakt z nami przed złożeniem oferty, aby sprawdzić szczegóły i potwierdzone.
płatności akceptujemy bank TT, western union, moenybook, moenygram itp płatność musi być dokonana w ciągu 48 godzin od zakończenia aukcji czas należności celnych przywozowych, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę wysyłki lub opłat. te opłaty są nabywcy odpowiedzialność.
zwrot   gdy masz paczkę, a nie zadowolonych towarów lub jest inny problem jak uszkodzony, pls powiedz nam szczegóły rozum i dostarczyć zdjęcia   z jakiegokolwiek powodu wymagane dla wszystkich zwrot. rzecz musi być w jego pierwotnego stanu, bez uszkodzeń fizycznych. koszt kupującego odpowiedzialny za wszystkie koszty wysyłki  
skontaktuj się z nami witamy zapytać klienta na całym świecie i pytania, będziemy próbować wszelkich starań, aby opinie klientów? s e-mail w ciągu 1 dni roboczych. zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne.
 

Numer modelu 125mm
Rozmiar przesylki 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Pokrewne produkty