Ogień typu auto ciemnienie przyłbica spawalnicza MIG MMA TIG maska do spawania elektrycznego/kask/cap spawacz/obiektyw dla spawanie

zł246.97

-49%

zł484.26

Nowy produkt

1 elementy

Tanie [keywords],Kupuj dobrej jakości [keywords] prosto z od [keywords] dostawców z Chin

Tagi: Tani Ogień typu auto ciemnienie przyłbica spawalnicza MIG MMA TIG maska do spawania elektrycznego/kask/cap spawacz/obiektyw dla spawanie, Wysokiej Jakości Welding Helmets, od chińskiego Dostawcy Home Improvement.zamówienie Przypomnienie: proszę zwrócić uwagę, że sprzedawca nie będą odpowiedzialne za swoje odprawy celne koszt.
szczegółowy Opis Produkcji
1. auto spawania darkeing obiektywu (ADF) przyjmuje zaawansowane elektro-optyczne technologii z Niemiec. 9-13 poziom jest dokładne i regulowany, nadaje się do różnego rodzaju form takich jak TIG spawanie, MMA, MIG/AMG i plazmowa.
2. podjęcie wysokiej jakości wielowarstwowe ciekłokrystaliczny obiektyw optyczny, spawania automatycznego zaciemniania obiektywu (ADF) może nie tylko zapewni ci widoczność, ale również saferly chronić oczy przed promieniowania podczerwonego/ultrafioletowe ray promieniowania.
3. The opływowy kształt przyłbica spawalnicza skutecznie unika postaci mgły, gdy oddycha spawacz w niskiej temperaturze i dlatego gwarantuje spawacz oddychać normalnie. The wygląd jest lekki i proste.
4. Gwarancja: 2 lata ograniczona.
5. Colour: bule, zielony, srebrny, czarny, żółty, czerwony, i piękne zdjęcia itp, farby w sprayu według twoich wyborów.
parametry ADF model:
PS: powyższa cena jest na podstawie filtr EF10194 . jeśli potrzebujesz inny kod filtra, prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przed dokonaniem zamówienia i płatności. dzięki za współpracę.

Czułość Low to High,Steplessly adjustable
Automatyczne przyciemnienie Tak
Kaseta rozmiar 360*360*220mm
Widok obszar 101*94mm
Przełącznik czas 1/30000s
Zasilany energią słoneczną Tak
Kask materiału Pp
Zasilanie Solar cell&Lithium batteries
Numer modelu EEH-941
Rozmiar przesylki 27cm x 27cm x 30cm (10.63in x 10.63in x 11.81in)

Pokrewne produkty